شور!

۱. شب‌ها در خیال روزهای افسانه‌ای، روزها در رویارویی حقیقت محتوم، و عصرها در فکر و گفتگو از خود، خدا، جهان و تاریخ انسان! اینگونه روزگار می گذرانم!

۲. یک ماه پیش به دوستی از سایت «فیس بوک» می‌گفتم، که هدیه‌های یک دلاری مجازی در مقدار معین (مثلا یک گل رز به تعداد ۳۰۰۰ شاخه) را در اینترنت می‌فروشد و اینکه انگار بعضی مردم، جدی جدی از این گلهای مجازی اینترنتی خرید می‌کنند و به دوستانشان هدیه می‌دهند... عجب دنیایی شده!!! بدون داشتن تخم گل، پرورش گل، و نقل و انتقال گل،... «مارک زوکربرگ» اندازه یک گل‌فروش و با سرعتی بسیار بسیار بیشتر از یک گل‌فروش، گل‌های خودش رو می فروشه....

۳. ۱۴ ژانویه ۲۰۰۸: مارک ۲۳ ساله، بیلیونر جدید آمریکا!!!!!

۴. «جک ولش» مدیرعامل «جی ای» حرف جالبی می گفت... که ما در عالم تجارت بیشتر از آدم‌های جستجوگر ... به آدم‌های پرشور نیاز داریم!

/ 4 نظر / 16 بازدید
محسن

آدمك آخر دنیاست بخند آدمك مرگ همینجاست بخند آن خــدایی كه بزرگش خوانـدی به خدا مثل تو تنهاست بخنــــد دستخطی كه تو را عاشق كرد شوخی كاغذی ماست بخنــــد فكـر كـن فكـر تو ارزشـمند اسـت فكر كن گریه چه زیباست بخنــــد صبح فردا به شبت نیست كه نیست تازه انگار كه فرداست بخنــــد راسـتی آن چـه بـه یـادت دادیـم پر زدن نیست كه درجاست بخنــــد آدمك نغمه آغاز نخوان !!! به خدا آخر دنیاست بخنــــد

محسن

قطار می رود ... تو می روی ... تمام ایستگاه می رود ... و من چقدر ساده ام که سال های سال در انتظارتو کنار این قطار رفته... ایستاده ام ... و همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام.

Namnambaroon

تادرطلب گوهرکانی؛کانی تادرهوس لقمه نانی؛نانی این نکته و رمزاگربدانی؛دانی هرچیزکه در جستن آنی؛آنی . . . مولانا

محسن

تادرطلب گوهرکانی؛کانی تادرهوس لقمه نانی؛نانی این نکته و رمزاگربدانی؛دانی هرچیزکه در جستن آنی؛آنی . . . مولانا