۱. سخنان رئیس جمهور اینقدی نژاد:

- كسانی كه در حال حاضر مدعی فرهنگ هستند، فرهنگی ندارند.
- ما در مسئله فرهنگی اصلا ضعیف نیستیم.
- به قول یكی از دوستان فلان آقایی كه آن بالا نشسته نمی تواند آب بینی خود را جمع كند، با انتشار چند روزنامه چگونه می خواهد برای مردم كشور ما مدعی فرهنگ و فرهنگ سازی باشد

- ما به كشورهای دیگر كه می رویم پیرزن هایی را می بینیم از این بابت می گویم پیرزن كه زنان هیچ وقت از دیدگاه خودشان پیر نمی شوند كه صبح های زود دارند خیابان ها را تمیز می كنند، آیا به نظر شما این پیشرفت است، كجا پیشرفت است ما زنانی را می بینیم كه به كارهای مردانه می پردازند مثلا در معدن كار می كنند و دائم سنگ های معدن را از این منطقه به منطقه دیگر منتقل می كنند، آیا این پیشرفت است نه این پیشرفت نیست زیرا از نظر اسلام زن لطیف، ریحانه و گل است و اگر در جامعه ای عطوفت مادری نباشد آن جامعه بی عاطفه می شود. كشورهای غربی بعضا به این كارها افتخار می كنند ولی این اشتباه است.
- خطاب به استاندار آذربایجان غربی پرسید كه آقای استاندار مردم این استان شب ها چه ساعتی می خوابند مردم جواب دادند، ساعت ۱ نصف شب. رئیس جمهور گفت: به خاطر همین است كه استانتان پیشرفت نمی كند.

- ... مثلا همین آقای بوش كه ادعا دارد می خواهد مردم آمریكا را به كمال برساند، به نظر شما می تواند این كار را انجام دهد مطمئنا نه چراكه خود مطمئنا دارای ظرفیت كمال نیست.
- ۵ سال است كه به طور مداوم تلفن های مردم آمریكا حتی تلفن های شخصی شنود می شود و افراد نمی توانند با خانواده هایشان به صورت صریح و راحت صحبت كنند. خوب به هر حال در خانواده ها بعضی چیزها سری است، بعضی وقت ها اعضای خانواده با یكدیگر مشكل پیدا می كنند و در پشت تلفن داد می كشند، بعضی وقت ها مهربان هستند، اسرار خانواده در پشت تلفن گفته می شود ولی متاسفانه آمریكایی ها گفت وگوی مردم خود را شنود می كنند و این نشان می دهد كه آنها هیچ گونه ارزشی برای حریم خصوصی خانواده ها قائل نیستند.

۲. به قول ابراهیم نبوی:

آيت الله مشکيني رابط امام زمان و بشريت اعلام کرد: جمهوري اسلامي به الله وصل است. آگاهان ضمن تائيد اين نکته مهم گفتند اگر چنين نبود با اين کارهايي که احمدي نژاد مي کند، حتما تا به حال مملکت شش بار دود شده بود و به هوا رفته بود.

۳. روزگار ایران ما 

/ 2 نظر / 11 بازدید

زيبا بود...

محسن

زيبا بود...